Özel Elbistan Nehir Hastanesi

Elbistan ilçesinde uzun süredir Elbistan Tıp Merkezi olarak hizmet veren sağlık kuruluşu yasal koşulları yerine getirerek özel hastane statüsüne kavuştu. Fiziki ve tıbbi donanımdaki yenileme ve gelişmeyle birlikte özel hastane statüsü kazanmak için çaba yürüten Özel Elbistan Tıp Merkezi, Özel Elbistan Nehir Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Özel Elbistan Nehir Hastanesi olarak, yeni doğan ve genel yoğun bakım üniteleri, 2 adet tam teşekküllü ameliyathanemiz, 7/24 acil servisimiz, deneyimli hekim kadromuz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla Elbistan halkına hizmet vermeye devam edeceğiz.

Özel Elbistan Nehir Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Elbistan Nehir Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Ceyhan Mah. Girne Cad. No:13  
Telefon Tel:0 (344) 415-2515
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Elbistan Nehir Hastanesi Nerede
Özel Elbistan Nehir Hastanesi Randevu Alma
Özel Elbistan Nehir Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Elbistan Nehir Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Elbistan Nehir Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Elbistan Nehir Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yoğun Bakım
Özel Elbistan Nehir Hastanesi Doktorları
Özel Elbistan Nehir Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -