Özel Elazığ Hayat Hastanesi

Elazığ?ın şehir merkezinde 1982 yılında hizmet vermeye başlayan ve 37.yılında yeni hizmet binasına taşınan Hayat Hastanesi, uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde, tüm branşlarda özenli, güvenli ve yüksek standartlı hizmetler veren modern bir sağlık merkezidir. Hayat Hastanesi ileri tıp teknolojisini, geniş ve deneyimli bir kadro ve tüm çalışanlarının sadakatle benimsediği, ?üstün hizmet anlayışı? ilkesi ile birleştirebilen ve bugün tıp sektöründe norm olarak kabul edilen yenilikleri süratle uygulayan, BEBEK DOSTU HASTANE unvanını kazanmış Elazığ?daki sayılı sağlık kuruluşları arasındadır. 32 doktor ve 250 personelin çalıştığı Hayat Hastanesi, 105 yatak kapasitesi, erişkin ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri, 4 ameliyathanesi, 1 modern doğumhanesi, biyokimya, mikrobiyoloji laboratuvarları, Medikal Estetik Ünitesi , Radyoloji Ünitesi, 24 saat acil servis ve ambulans hizmetleri vermektedir. 18 branş ile 32 poliklinik odasının bulunduğu hastanemizde Kemik Dansitometrisi, Enkoskopi, Kolonoskopi , EEG, EMG, Dijital Mammografi, Dijital röntgen, Ultrasonografi, 3 boyutlu renkli doppler, MR cihazı, bilgisayarlı tomografisi gibi tetkikler gerçekleştirilmektedir. Son yıllarda teknoloji, personel istihdamı ve hizmet anlayışı konularında yaptığı atılımlarla Elazığ?da özel sağlık sektörünün öncü kuruluşlarından biri haline gelen HAYAT HASTANESİ, ?her gün bir adım daha ileri? ilkesi ile fiziki altyapısını ve cihaz donanımını geliştirmeye ? önce sağlık ? ilkesi ile de toplumun sağlık düzeyini desteklemeye devam etmektedir.

Özel Elazığ Hayat Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Elazığ Hayat Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Rızaiye, Tatlı Sk. No:1, 23200 Elâzığ Merkez/Elazığ
Telefon 0424 212 57 55
Fax
E-Mail info@elazighayathastanesi.com

Özel Elazığ Hayat Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Elazığ Hayat Hastanesi Nerede
Özel Elazığ Hayat Hastanesi Randevu Alma
Özel Elazığ Hayat Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Elazığ Hayat Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Elazığ Hayat Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Elazığ Hayat Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Enfeksiyon Hastalıkları

-Pisikiyatri (Ruh Sağlığı ve Hastalıkları)

-Üroloji

-Dahiliye

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Göz Hastalıkları

-Çocuk Cerrahi

-Genel Cerrahi

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Kardiyoloji

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Kadın Doğum

-Beyin ve Sinir Cerrahisi

-Beslenme ve Diyet

Özel Elazığ Hayat Hastanesi Doktorları
Özel Elazığ Hayat Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -