Özel Elazığ Hayat Hastanesi

Elazığ?ın şehir merkezinde 1982 yılında hizmet vermeye başlayan ve 37.yılında yeni hizmet binasına taşınan Hayat Hastanesi, uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde, tüm branşlarda özenli, güvenli ve yüksek standartlı hizmetler veren modern bir sağlık merkezidir. Hayat Hastanesi ileri tıp teknolojisini, geniş ve deneyimli bir kadro ve tüm çalışanlarının sadakatle benimsediği, ?üstün hizmet anlayışı? ilkesi ile birleştirebilen ve bugün tıp sektöründe norm olarak kabul edilen yenilikleri süratle uygulayan, BEBEK DOSTU HASTANE unvanını kazanmış Elazığ?daki sayılı sağlık kuruluşları arasındadır. 32 doktor ve 250 personelin çalıştığı Hayat Hastanesi, 105 yatak kapasitesi, erişkin ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri, 4 ameliyathanesi, 1 modern doğumhanesi, biyokimya, mikrobiyoloji laboratuvarları, Medikal Estetik Ünitesi , Radyoloji Ünitesi, 24 saat acil servis ve ambulans hizmetleri vermektedir. 18 branş ile 32 poliklinik odasının bulunduğu hastanemizde Kemik Dansitometrisi, Enkoskopi, Kolonoskopi , EEG, EMG, Dijital Mammografi, Dijital röntgen, Ultrasonografi, 3 boyutlu renkli doppler, MR cihazı, bilgisayarlı tomografisi gibi tetkikler gerçekleştirilmektedir. Son yıllarda teknoloji, personel istihdamı ve hizmet anlayışı konularında yaptığı atılımlarla Elazığ?da özel sağlık sektörünün öncü kuruluşlarından biri haline gelen HAYAT HASTANESİ, ?her gün bir adım daha ileri? ilkesi ile fiziki altyapısını ve cihaz donanımını geliştirmeye ? önce sağlık ? ilkesi ile de toplumun sağlık düzeyini desteklemeye devam etmektedir.
Özel Elazığ Hayat Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Elazığ Hayat Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Rızaiye, Tatlı Sk. No:1, 23200 Elâzığ Merkez/Elazığ
Telefon Tel:0424 212 57 55
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@elazighayathastanesi.com
Özel Elazığ Hayat Hastanesi Nerede
Özel Elazığ Hayat Hastanesi Randevu Alma
Özel Elazığ Hayat Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Elazığ Hayat Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Elazığ Hayat Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Elazığ Hayat Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Enfeksiyon Hastalıkları, Pisikiyatri (Ruh Sağlığı ve Hastalıkları), Nöroloji, Üroloji, Dahiliye, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Çocuk Cerrahi, Genel Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Kardiyoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Kadın Doğum, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Beslenme ve Diyet
Özel Elazığ Hayat Hastanesi Doktorları
Özel Elazığ Hayat Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -