Özel Egepol Hastanesi

Toplum ve tıp ahlakına sadık kalarak, insan odaklı bir sağlık hizmeti anlayışında; Mükemmeli yakalamak ve sürekliliğini sağlamaktır.Bilimsel gelişmelerin ödünsüz takipçisi, çağdaş teknoloji kullanımında öncü bir kuruluş olarak ; Modern ve temiz mekanlarda, kaliteli, hızlı, güvenli, şevkatli ve ekonomik sağlık hizmetimizle, öncelikle egepol hastanesinde, tüm Türkiye’ de ve daha sonra uluslararası çalışmalarla “Hastane” sözcüğüyle Özdeşleşmiş “Marka Bir Kuruluş” olmaktır.
Özel Egepol Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Egepol Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Halide Edip Adıvar Bulvarı 507 Sok. No:3 (35270) İller Bankası Üçyol / İZMİR
Telefon Tel:0 850 850 35 35
Fax Fax:0 232 262 82 70
E-Mail E-Mail:info@egepolhastanesi.com
Özel Egepol Hastanesi Nerede
Özel Egepol Hastanesi Randevu Alma
Özel Egepol Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Egepol Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Egepol Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Egepol Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis ve Acil Tıp Hizmetleri, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Anjiyografi Ünitesi ( Dijital ), Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirürji), Bilgisayarlı Tomografi, Biyokimya ve Klinik Biyokimya, BT Anjiyografi, C Kollu Skopi Cihazı, Check-Up Programı, Cilt Hastalıkları (Dermatoloji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi, Fizik Tedavi Rehabilitasyon, Gastroenteroloji (Mide ve Bağırsak Hastalıkları), Genel Cerrahi, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Sağlığı, Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji (Kalp Hastalıkları), Kardiyovasküler Cerrahi / Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyovasküler ve Koroner Yoğun Bakım Üniteleri, Kemik Dansimetri (Kemik Yoğunluk Ölçümü), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Mammografi – Direk Grafi, Manyetik Rezonans Görüntüleme, Mikrobiyoloji, Nöroloji (Asabiye), Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri (Ruh Sağlığı ve Hastalıkları), Radyoloji (Radyodiagnostik), Ultrasonografi – Renkli Doppler, Üroloji (Bevliye), Yenidoğan Yoğun Bakım
Özel Egepol Hastanesi Doktorları
Özel Egepol Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -