Özel Ege Şehir Hastanesi

Özel Ege Şehir Hastanesi modern mimarisi, ileri teknoloji cihazları, konforlu hasta odaları ve poliklinikleri ile 2016 Nisan ayından beri İzmir’in Konak ilçesinde hizmet vermektedir. Hastanemiz, hastaların kendilerini özel ve güvende hissetmeleri için tüm detaylar düşünülerek tasarlandı. Hedefimiz bir üniversite hastanesi olmaktır.
Özel Ege Şehir Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ege Şehir Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yenişehir Mahallesi, Gaziler Caddesi, No:472 Konak / İZMİR
Telefon Tel:0232 390 0 390
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@egesehirhastanesi.com.tr
Özel Ege Şehir Hastanesi Nerede
Özel Ege Şehir Hastanesi Randevu Alma
Özel Ege Şehir Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ege Şehir Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ege Şehir Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ege Şehir Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS, AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİ, ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON, BESLENME VE DİYETETİK, BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ, BİYOKİMYA, ÇOCUK CERRAHİSİ, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, DAHİLİYE, DERMATOLOJİ, ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ, ESTETİK PLASTİK VE REKONSTRÜKTİF CERRAHİ, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, GASTROENTEROLOJİ, GENEL CERRAHİ, GÖĞÜS CERRAHİSİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, GÖZ HASTALIKLARI, HEMATOLOJİ, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KARDİYOLOJİ, KULAK BURUN BOĞAZ, MEDİKAL ONKOLOJİ, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, PSİKİYATRİ, RADYOLOJİ, ÜROLOJİ
Özel Ege Şehir Hastanesi Doktorları
Özel Ege Şehir Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -