Özel Ege Liva Hastanesi

Özel Ege Liva Hastanesi misyonu, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak amacıyla; Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini ileri düzeyde , yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, Sağlık bilimleri alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sağlıkla ilgili yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek, Kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren hekimler ve sağlık uzmanları ile topluma yarar sağlamaktır. Özel Ege Liva Hastanesi, sunduğu sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla, Türkiye’ye model oluşturmayı, dünyada referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Özel Ege Liva Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ege Liva Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adnan Menderes Mahallesi 533 Sok No:2 EFELER,AYDIN , TÜRKİYE
Telefon 0(256) 211 28 28
Fax 0(256) 211 28 88
E-Mail info@egelivahastanesi.com

Özel Ege Liva Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Ege Liva Hastanesi Nerede
Özel Ege Liva Hastanesi Randevu Alma
Özel Ege Liva Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Ege Liva Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ege Liva Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Ege Liva Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Genel Cerrahi

-Üroloji

-Dahiliye

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Kulak Burun Boğaz

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Anesteziyoloji ve Reanimasyon

-Radyoloji

-Biyokimya

-Diyetisyen

-Acil Servis

Özel Ege Liva Hastanesi Doktorları
Özel Ege Liva Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -