Özel Ege Liva Hastanesi

Özel Ege Liva Hastanesi misyonu, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak amacıyla; Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini ileri düzeyde , yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, Sağlık bilimleri alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sağlıkla ilgili yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek, Kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren hekimler ve sağlık uzmanları ile topluma yarar sağlamaktır. Özel Ege Liva Hastanesi, sunduğu sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla, Türkiye’ye model oluşturmayı, dünyada referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.
Özel Ege Liva Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ege Liva Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Adnan Menderes Mahallesi 533 Sok No:2 EFELER,AYDIN , TÜRKİYE
Telefon Tel:0(256) 211 28 28
Fax Fax:0(256) 211 28 88
E-Mail E-Mail:info@egelivahastanesi.com
Özel Ege Liva Hastanesi Nerede
Özel Ege Liva Hastanesi Randevu Alma
Özel Ege Liva Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ege Liva Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ege Liva Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ege Liva Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Genel Cerrahi, Üroloji, Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Radyoloji, Biyokimya, Diyetisyen, Acil Servis
Özel Ege Liva Hastanesi Doktorları
Özel Ege Liva Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -