Özel Düztepe Yaşam Hastanesi

reklam
Uluslararası standartlara uygun sağlık hizmeti veren marka sağlık merkezi olmak.Etik değerleri özümsemiş, kaliteli, insana değer veren ve kendini devamlı yenileyen hekimler ve yardımcı sağlık personeli ile sağlık alanındaki son teknolojiyi en iyi şekilde kullanmak ve tüm bunları en ekonomik koşullarda topluma sunma özelliğimizi sürdürmek.
Özel Düztepe Yaşam Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Düztepe Yaşam Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Düztepe Mah. Özdemirbey Cd. Sadıklar Sokak No: 2 Şahinbey / GAZİANTEP
TelefonTel:0342 211 77 77
FaxFax:0342 250 29 29
E-MailE-Mail:dyasam@gmail.com
Özel Düztepe Yaşam Hastanesi Nerede
Özel Düztepe Yaşam Hastanesi Randevu Alma
Özel Düztepe Yaşam Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Düztepe Yaşam Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Düztepe Yaşam Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Düztepe Yaşam Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Anestezi ve Reanimasyon,Beslenme ve Diyet,Beyin ve Sinir Cerrahi,Çocuk Cerrahisi,Çocuk Hastalıkları,Dahiliye (İç Hastalıkları),Dermatoloji (Cildiye),Diyabet Eğitim Merkezi,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi,Gastroentereloji,Genel Cerrahi,Göğüs Hastalıkları,Göz Hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kardiyoloji,Kulak Burun Boğaz,Nöroloji,Ortopedi ve Travmatoloji,Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Radyoloji,Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (Psikiyatri),Üroloji
Özel Düztepe Yaşam Hastanesi Doktorları
Özel Düztepe Yaşam Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -