Özel Düztepe Yaşam Hastanesi

Uluslararası standartlara uygun sağlık hizmeti veren marka sağlık merkezi olmak. Etik değerleri özümsemiş, kaliteli, insana değer veren ve kendini devamlı yenileyen hekimler ve yardımcı sağlık personeli ile sağlık alanındaki son teknolojiyi en iyi şekilde kullanmak ve tüm bunları en ekonomik koşullarda topluma sunma özelliğimizi sürdürmek.
Özel Düztepe Yaşam Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Düztepe Yaşam Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Düztepe Mah. Özdemirbey Cd. Sadıklar Sokak No: 2 Şahinbey / GAZİANTEP
Telefon Tel:0342 211 77 77
Fax Fax:0342 250 29 29
E-Mail E-Mail:dyasam@gmail.com
Özel Düztepe Yaşam Hastanesi Nerede
Özel Düztepe Yaşam Hastanesi Randevu Alma
Özel Düztepe Yaşam Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Düztepe Yaşam Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Düztepe Yaşam Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Düztepe Yaşam Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji (Cildiye), Diyabet Eğitim Merkezi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Gastroentereloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Radyoloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (Psikiyatri), Üroloji
Özel Düztepe Yaşam Hastanesi Doktorları
Özel Düztepe Yaşam Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -