Özel Du-Çe FTR Merkezi

Özel DU-ÇE Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek üzere koruyucu, iyileştirici, güvenilir ve bilimsel fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, etik değerlerden ödün vermeden, çağdaş standartlarda, hasta ve yakınlarının haklarına, topluma ve çevreye saygı göstererek, ulaşılabilir, beklentileri karşılayan sunan bir sağlık kuruluşudur. Özel DU-ÇE Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı ile tıbbın gereklerine uygun son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarını ve rehabilitasyon yöntemlerini kullanan, güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, çalışanları ile bütünleşmiş, kaliteli sağlık hizmetleri ile hem yurt içinde hem de yurt dışında model oluşturacak bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir.
Özel Du-Çe FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Du-Çe FTR Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Prof.Dr. Aziz Sancar Cad. No:9 06680 Çankaya / Ankara
Telefon Tel:0 312 439 28 11 0 312 439 28 12 0 312 439 28 13 0 312 439 28 14
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@ducefiziktedavi.com
Özel Du-Çe FTR Merkezi Nerede
Özel Du-Çe FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Du-Çe FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Du-Çe FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Du-Çe FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Du-Çe FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Biyokimya, Nükleer Tıp, Radyoloji, Mikrobiyoloji
Özel Du-Çe FTR Merkezi Doktorları
Özel Du-Çe FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -