Özel Dora Hospital Hastanesi

Sağlık teknolojileri ve bilimlerinde araştırma yapan,tüm paydaşlarıyla iletişimini; değerlere saygı,güven ,şefkat ilkesince gerçekleştiren ve önce insan kavramı ile hizmetlerinde çalışanlarının sürekli eğitimini ve kalite anlayışını benimsemiş,tüm kaynaklarını etkin kulllanan bir kurum olmaktır. Sağlık sektöründe sunduğumuz hizmetlerimiz,nitelikli ve yetkin çalışanlarımız teknolojik uygulamarımız ve kaliteli hizmetlerimizle sürekli gelişerek varlığını sürdürmek,her hastaya sürekli araştırma ve hizmetimizle en iyi bakımı vermek, klinik uygulamalar,eğitim ve araştırmalar ışığında en iyi ve kaliteli sağlık hizmetini sunan,sürekli gelişen bir marka olmaktır.
Özel Dora Hospital Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Dora Hospital Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Fulya Mahallesi, Yavuz Sokak. No:7, 34758 Şişli / İstanbul
Telefon Tel:0212 337 32 32 0850 460 32 32
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@dorahospital.com
Özel Dora Hospital Hastanesi Nerede
Özel Dora Hospital Hastanesi Randevu Alma
Özel Dora Hospital Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Dora Hospital Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Dora Hospital Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Dora Hospital Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Kulak Burun Boğaz, Estetik ve Plastik Cerrahi, Ortopedi, Ağız ve Diş Sağlığı, Genel Cerrahi, Üroloji, Kardiyoloji, Radyoloji, Kadın Doğum, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Psikoloji, Beslenme ve Diyetetik, Dahiliye, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Cildiye, Mikrobiyoloji, Anestezi ve Reanimasyon, Acil Servis, Yeni Doğan Yoğun Bakım
Özel Dora Hospital Hastanesi Doktorları
Özel Dora Hospital Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -