Özel Doktor Osman Köklü Tıp Merkezi

1981 yılında Kasımpaşa Teshis ve Tedavi Polikliniği olarak kurulmuştur. Sonrasında yönetmelikler gereği 2007 yılında Dr. Osman Köklü Dahiliye Merkezi olmuştur. Daha sonrasında kadromuzu genişleterek 2011 yılında Dr. Osman Köklü Tıp Merkezi olarak değişmiştir.
Özel Doktor Osman Köklü Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Doktor Osman Köklü Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kızılay Meydanı. No:2 Beyoğlu İstanbul
Telefon Tel:0212 250 41 64
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@drosmankoklu.com
Özel Doktor Osman Köklü Tıp Merkezi Nerede
Özel Doktor Osman Köklü Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Doktor Osman Köklü Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Doktor Osman Köklü Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Doktor Osman Köklü Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Doktor Osman Köklü Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dahiliye, Çocuk, ​Göz, Psikiyatri, Diş ve Ağız Sağlığı, Kadın Doğum
Özel Doktor Osman Köklü Tıp Merkezi Doktorları
Özel Doktor Osman Köklü Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -