Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezi

İnsanın en değerli varlık olduğu bilinci ile çalışarak hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı sunduğumuz hizmetin her zaman en iyisini hedeflemekteyiz.Stratejimiz dünya standartlarına uygun olarak üst düzey tedavi kalitesi ile son dönem böbrek hastalığı bulunan hastaların yaşam süresi ve yaşam kalitesini yüksek tutmak ve Türkiye’de diyaliz sektöründe önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktır.

Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Küçük Çamlıca Mh. Libadiye Cd. No:66 Üsküdar- İstanbul  
Telefon 0 (216) 327-7757
Fax
E-Mail

Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -