Özel Diacare Diyaliz Merkezi

Özel Diacare Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Diacare Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Esenler ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Özel Diacare Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Diacare Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Havaalanı Mah. Köyiçi Cad. No:64 Atışalanı Esenler / İstanbul  
Telefon 0 (212) 431-9797
Fax
E-Mail

Özel Diacare Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Diacare Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Diacare Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Diacare Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Diacare Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Diacare Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Diacare Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Diacare Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Diacare Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -