Özel Denizli Sağlık Hastanesi

Hastalarımıza sağlık hizmetini ahlaki değerler çerçevesinde sunarak yaşam standartlarını sürdürmelerine yardımcı olmak ve sağlık sektöründe istihadama katkıda bulunmaya çalışarak ülke ekonomisine hizmet etmek.Özel Denizli Sağlık Hastanesi; teknolojik yenilikleri takip eden, kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini en iyi şekilde sunan, çalışan ve hasta memnuniyeti odaklı, bölgesinde öncü sağlık kurumu olmayı hedefler.
Özel Denizli Sağlık Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Denizli Sağlık Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bahçelievler Mahallesi 3007 Sokak No.23 Merkezefendi / DENİZLİ
Telefon Tel:0 258 264 44 11
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@saglikhastanesi.com.tr
Özel Denizli Sağlık Hastanesi Nerede
Özel Denizli Sağlık Hastanesi Randevu Alma
Özel Denizli Sağlık Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Denizli Sağlık Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Denizli Sağlık Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Denizli Sağlık Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ameliyathane, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Check Up , Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji, Diyetisyen, Endokrinoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hematoloji, Hiperbarik Tıp, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Lazer ve Estetik Merkezi, Medikal Onkoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Psikoloji, Psikiyatri, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Romatoloji, Tüp Bebek Merkezi, Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yetişkin Yoğun Bakım Ünitesi
Özel Denizli Sağlık Hastanesi Doktorları
Özel Denizli Sağlık Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -