Özel Denizli Cerrahi Hastanesi

Hastanemizin misyonu ileri teknoloji ve deneyim gerektiren her türlü cerrahi operasyonu ve yoğun bakım hizmetlerini; güvenliği, kaliteyi, konforu, etik değerleri, sosyal sorumluluğu karşılayan ve hasta memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış içerisinde sunmaktır. Cerrahi Hastanesi olarak, bölgede yeni ve kapsamlı cerrahi hizmetleri dünya ile eş zamanlı olarak halkımızla buluşturmayı amaçlamaktayız.Bulunduğumuz bölgede, cerrahi tedavi açısından referans hastane olmak.
Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Denizli Cerrahi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Zeytinköy Mahallesi Acıpayam Bulvarı No:5 Pamukkale / DENİZLİ / TURKİYE
Telefon Tel:444 4 324 0 258 266 67 68
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:bilgi@cerrahi.com.tr
Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Nerede
Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Randevu Alma
Özel Denizli Cerrahi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Denizli Cerrahi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS, ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON, BESLENME VE DİYET, BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ, BİYOKİMYA VE LABORATUVAR, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, DERMATOLOJİ (CİLT HASTALIKLARI), ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI, ESTETİK, PLASTİK VE REKONSTRÜKTİF CERRAHİ, ESTETİK VE GÜZELLİK BİRİMİ, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, GENEL CERRAHİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, İÇ HASTALIKLARI (DAHİLİYE), KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KALP VE DAMAR CERRAHİSİ, KARDİYOLOJİ, KLİNİK MİKROBİYOLOJİ VE ENFEKSİYON HASTALIKLARI, KULAK–BURUN–BOĞAZ HASTALIKLARI (KBB), NÖROLOJİ, OBEZİTE ve METABOLİK CERRAHİ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, PSİKOLOG, PSİKİYATRİST, RADYOLOJİ, SAÇ SİMÜLASYONU, ÜROLOJİ
Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Doktorları
Özel Denizli Cerrahi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -