Özel Damla Üroloji Merkezi

reklam
Büyük sağlık tesislerinin hızla arttığı günümüzde Damla Üroloji ve Taş kırma Merkezi felsefe olarak spesifik bir konuda hastalarımıza butik hizmet sunmak ve başvuran her hastaya yeterli zaman ayırarak tedavilerini takip etmek üzere Nisan 2007 tarihinde kurulmuştur.Tıp alanında giderek alt dallar ve bölümler oluşmakta ve her bir bölümde kaliteli ve güncel hizmet verebilmek için ilgili konuya özel ilgi ve zaman ayırmak gerekmektedir. Bu düşünceden hareketle kurulan Damla Üroloji Merkezi çok çeşitli konuları ve hastalıkları barındıran üroloji alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.Faaliyete geçmesinden kısa bir süre içerisinde Merkezimize olan ilgi ve hasta memnuniyeti kararlarımızın doğruluğunu bize göstermiştir.
Özel Damla Üroloji Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Damla Üroloji Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Telsiz Mahallesi Prof.Muammer Aksoy Cad.69/1 Sok. No:2 Zeytinburnu / Istanbul
TelefonTel:0 (212) 664-4248
FaxFax:…
E-MailE-Mail:…
Özel Damla Üroloji Merkezi Nerede
Özel Damla Üroloji Merkezi Randevu Alma
Özel Damla Üroloji Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Damla Üroloji Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Damla Üroloji Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Damla Üroloji Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye),Üroloji,Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,ESWL
Özel Damla Üroloji Merkezi Doktorları
Özel Damla Üroloji Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -