Özel Damla Üroloji Merkezi

Büyük sağlık tesislerinin hızla arttığı günümüzde Damla Üroloji ve Taş kırma Merkezi felsefe olarak spesifik bir konuda hastalarımıza butik hizmet sunmak ve başvuran her hastaya yeterli zaman ayırarak tedavilerini takip etmek üzere Nisan 2007 tarihinde kurulmuştur. Tıp alanında giderek alt dallar ve bölümler oluşmakta ve her bir bölümde kaliteli ve güncel hizmet verebilmek için ilgili konuya özel ilgi ve zaman ayırmak gerekmektedir. Bu düşünceden hareketle kurulan Damla Üroloji Merkezi çok çeşitli konuları ve hastalıkları barındıran üroloji alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Faaliyete geçmesinden kısa bir süre içerisinde Merkezimize olan ilgi ve hasta memnuniyeti kararlarımızın doğruluğunu bize göstermiştir.
Özel Damla Üroloji Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Damla Üroloji Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Telsiz Mahallesi Prof.Muammer Aksoy Cad.69/1 Sok. No:2 Zeytinburnu / Istanbul
Telefon Tel:0 (212) 664-4248
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Damla Üroloji Merkezi Nerede
Özel Damla Üroloji Merkezi Randevu Alma
Özel Damla Üroloji Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Damla Üroloji Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Damla Üroloji Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Damla Üroloji Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Üroloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, ESWL
Özel Damla Üroloji Merkezi Doktorları
Özel Damla Üroloji Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -