Özel Cinnah Kalp Hastalıkları Merkezi

Özel Cinnah Kalp Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Cinnah Kalp Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Cinnah Kalp Hastalıkları Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Cinnah Kalp Hastalıkları Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Cinnah Kalp Hastalıkları Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Cinnah Caddesi No:28/1 Çankaya
Telefon Tel:0 (312) 426-2984
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Cinnah Kalp Hastalıkları Merkezi Nerede
Özel Cinnah Kalp Hastalıkları Merkezi Randevu Alma
Özel Cinnah Kalp Hastalıkları Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Cinnah Kalp Hastalıkları Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Cinnah Kalp Hastalıkları Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Cinnah Kalp Hastalıkları Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi
Özel Cinnah Kalp Hastalıkları Merkezi Doktorları
Özel Cinnah Kalp Hastalıkları Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -