Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi

Cihan Göz Hastalıkları Merkezi mayıs 2008 tarihinde Bağdat cad. 210. Sokak no:52 adresinde faaliyete başladı. 3 adet Muayene odası ve gelişmiş Ameliyathanesi ve Tetkik odaları ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kliniğimizin Sosyal Güvenlik Kurumları (Emekli Sandığı, SSK, Bağkur, Devlet Memurları), 18 Yaş altı sgk kapsamında olmayan kişiler ve Gaziler ve Şeref Madalyası alan kişiler ile anlaşmalıdır. Göz muayeneleri Ünit üzerinde bulunan cihazlarla, göz tansiyon ölçümü göze temas etmeden non-kontakt ölçüm ile, göz numaraları otorefraktometre ölçümü ile yapılmaktadır. Ayrıca çocuklar için özel bilgisayarlı cihazlarla muayene yapılıp şaşılık, tembellik ve görme bozuklukları tespit edilmektedir. Merkezimizde göz ameliyatları ileri teknik ve teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Sterilizasyon şartlarına Sağlık Bakanlığının önerdiği koşulların ilerisinde teknolojiler kullanılmaktadır.Ameliyathane ekibi son derece tecrübelidir.
Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bağdat Caddesi, 1153.Sokak, No:52, Serhat OSB., Yenimahalle, Ankara, Türkiye
Telefon Tel:444 54 69 541 744 54 69
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi Nerede
Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi Randevu Alma
Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Şaşılık Tedavisi, Pterjiyum, Şalazyon, Kapak Ameliyatı, Göz Yaşı Kanalı Açma Amelyatı, SMD (Sarı Nokta), Glokom (Göz Tansiyonu), YAG Lazer Kapsülotomi, OCT (Göz Tomografisi), FFA (Göz Anjiyografisi), Argon Retinal Lazer, SLT (Göz Tansiyonu için Lazer), Multi Diot Lazer (Göz Yaşı Kanalı Tıkanıklığı için), GETAT Polikliniği
Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi Doktorları
Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -