Özel Ceylan İnternational Hospital

Kendini sağlık hizmetinin mükemmeliyetine adamış ve gelecekte, uluslararası hizmet kalitesiyle, bölgede ve yakın coğrafyada, referans gösterilecek hastane olmak. Toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak,sağlık sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek,personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.Uluslararası kalite standartlarındaki hizmet anlayışı ile, etik ilkelerden ödün vermeden, seçkin kadrosu ve son teknolojik cihazları ile hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı hizmet kalitesini sunan referans hastane olmak Toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak,sağlık sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek,personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.
Özel Ceylan İnternational Hospital Hakkında İçerikler
Özel Ceylan İnternational Hospital İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ceylan International Hospital Sanayi Cd. No:614 Emek / Osmangazi / Bursa
Telefon Tel:0 (224) 999 69 89
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:bilgi@ceylanhastanesi.com
Özel Ceylan İnternational Hospital Nerede
Özel Ceylan İnternational Hospital Randevu Alma
Özel Ceylan İnternational Hospitalnden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ceylan İnternational Hospital Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ceylan İnternational Hospitalnden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ceylan İnternational Hospital Bölümleri ve Servisleri
Kardiyoloji, Beslenme Ve Diyet, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Ortopedi Ve Travmatoloji, Üroloji, Radyasyon Onkolojisi, Nükleer Tıp, Nöroloji, Radyoloji, Plastik Estetik Ve Rekonst Cerrahi, Onkoloji, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kalp Ve Damar Cerrahisi, Kulak – Burun – Boğaz / KBB, Laboratuar, Acil Servis Hizmetleri, Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Dahiliye, Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji, Göz Hastalıkları, Genel Cerrahi
Özel Ceylan İnternational Hospital Doktorları
Özel Ceylan İnternational Hospitalnde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -