Özel Çarşamba Tıp Merkezi

Özel Çarşamba Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Çarşamba Tıp Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Özel Çarşamba Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Çarşamba Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Hatip Müslehattin Mh. Manyasızade Cad. No:18  
Telefon Tel:0 (212) 621-0532
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Çarşamba Tıp Merkezi Nerede
Özel Çarşamba Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Çarşamba Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Çarşamba Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Çarşamba Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Çarşamba Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Acil
Özel Çarşamba Tıp Merkezi Doktorları
Özel Çarşamba Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -