Özel Çankaya Hastanesi

Misyon, vizyon ve değerlerimiz doğrultusunda, hastanın ve yakınlarının ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, hasta bakımı ve yönetim standartlarında sürekli iyileşmeyi sağlamak, hastalara saygın, temiz, güvenilir bir ortamda yüksek kalitede hizmet vermek ve hastaların hayat kalitesini arttırmaktır. Sağlık sektöründe son yıllarda gerçekleşen hızlı gelişmeler ile birlikte, artan hizmet talep ve beklentilerini karşılamak ve hasta güvenliği ile hasta kalitesinin uluslararası düzeyde kabul edilebilirliğini sağlamak amacı ile, hastanemiz dünyanın sağlık standartları çerçevesinde faaliyet göstermektedir. 48. yılında Çankaya Hastanesi uluslararası kalite kuruluşları ile birlikte çalışmaktadır.
Özel Çankaya Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Çankaya Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bülten Sokak No:44 Çankaya Ankara
Telefon Tel:0 (312) 426 1450
Fax Fax:0 (312) 467 9706
E-Mail E-Mail:cankaya@cankayahastanesi.com.tr
Özel Çankaya Hastanesi Nerede
Özel Çankaya Hastanesi Randevu Alma
Özel Çankaya Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çankaya Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Çankaya Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çankaya Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin Cerrahisi (Nöroşirürji), Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Üroloji, Nöroloji Kardiyoloji, Göğüs Cerrahisi, İç Hastalıkları (Dahiliye), Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Radyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Laboratuvar, Acil Servis, Beslenme ve Diyetetik, Yoğun Bakım Ünitesi
Özel Çankaya Hastanesi Doktorları
Özel Çankaya Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -