Özel Çamlık Hastanesi

Tüm hasta ve yakınlarının hastane çalışanlarının ve tedarikçilerinin güvendiği, beklentilerinin karşılandığı hatta aşıldığı bir kurum ve aynı ölçekli hastaneler arasında, önder bir sağlık kuruluşu olmak Avrupa birliği standartlarında hizmet vermektir.Etik değerlere bağlı hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarınıda karşılayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır.
Özel Çamlık Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Çamlık Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Zuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad. No:46 Bakırköy / İSTANBUL
Telefon Tel:0(212) 543 56 10 – 17 (7 HAT)
Fax Fax:0(212) 543 56 18
E-Mail E-Mail:info@camlikhastanesi.com.tr
Özel Çamlık Hastanesi Nerede
Özel Çamlık Hastanesi Randevu Alma
Özel Çamlık Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çamlık Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Çamlık Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çamlık Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Dahiliye, Cildiye (Dermatoloji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak – Burun – Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göz, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Üroloji, Nöroşirurji, Psikoloji, Lazer Epilasyon, Beslenme ve Diyet, Saç Ekimi, Sünnet, Ayak Sağlığı / Podiatri, Diş, Acil
Özel Çamlık Hastanesi Doktorları
Özel Çamlık Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -