Özel Çağıner Hastanesi

1999 yılında kurulan hastanemiz “Sağlıkta Kalite” anlayışıyla İstanbul Kadıköy’de polikliniklerimiz, tıbbi ve tetkik servislerimiz ile kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir. Vizyonumuz, sürekli ölçme ve iyileştirmeyle eksiksiz ve hasta odaklı sağlık hizmeti vermek, hizmet sunumumuzu sürekli geliştirmek, güvenilir tanı ve tedavi hizmetlerini olası en ekonomik koşullarla hastalarımıza sunabilmektir.
Özel Çağıner Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Çağıner Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hasanpaşa Mh. Mirim Çelebi Sk.No:1 Kadıköy/İSTANBUL
Telefon Tel:0216 428 48 01
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@caginerhastanesi.com.tr
Özel Çağıner Hastanesi Nerede
Özel Çağıner Hastanesi Randevu Alma
Özel Çağıner Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çağıner Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Çağıner Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çağıner Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ağız ve Diş Sağlığı, Beslenme ve Diyet, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları (Pediatri), Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermotoloji, Fizik Tedavi, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum (Jinekoloji), Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Üroloji Hastalıkları
Özel Çağıner Hastanesi Doktorları
Özel Çağıner Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -