Özel Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezi

Hasta, çalışan ve tüm iş ortaklarının haklarını ön planda tutan; güvenilir, kendini sürekli geliştiren ve yenileyen; çağdaş ve modern, sunduğu hizmetlerde fark yaratan; kaliteli, nitelikli çalışanlarıyla güler yüzlü hizmet sunan; hasta odaklı ve altı merkezde, çeyrek asırdan beri, 150’den fazla çalışanı ile 1500’den fazla hastasına diyaliz tedavisi uygulayan; uzman, kuruluştur.Ülkemizde, ekibi, altyapısı ve sunduğu modern tedavi yöntemleriyle hastalarına uluslararası standartlarda diyaliz hizmeti veren, referans bir kuruluş olmaktır.

Özel Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Ekinoba Mah., D100 Karayolu Cad., Cihat Sk., No:220/A PK:34535 Büyükçekmece / İstanbul  
Telefon (0212) 882 42 53
Fax
E-Mail istanbul.buyukcekmece@kocdiyaliz.com.tr

Özel Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-HEMODİYALİZ

-EV HEMODİYALİZİ

-KATETER (CVC)

-FİSTÜL (ARTERİYOVENÖZ AVF)

-DİYET & BESLENME

Özel Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Özel Karatekin Hastanesi -