Özel Bursa Göz Merkezi

Yıllardır Bursa’ya hizmet eden uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımız ile bu Ulu Şehirden aldığımızı yine bu şehirle paylaşıyoruz. Özel Bursa Göz Merkezi, uzman medikal kadrosu ile hizmet vermektedir. Göz sağlığınızda katarakt, excimer lazer, göz estetiği, görme kusurları tedavi ve teşhis merkezi olarak sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Özel Bursa Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Bursa Göz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Duaçınar Mah. Barış Cad. No:3/Bursa
Telefon Tel:0 (224) 367-0777
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Bursa Göz Merkezi Nerede
Özel Bursa Göz Merkezi Randevu Alma
Özel Bursa Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Bursa Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bursa Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Bursa Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları, Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Özel Bursa Göz Merkezi Doktorları
Özel Bursa Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -