Özel Bursa Anadolu Hastanesi

reklam
Kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini toplumun geniş kesimine ulaştırmada, öncülük rolünü üstlenen sağlık merkezi olarak tanınmak;Sosyal sorumluluk anlayışı içinde,kalite hedefleri doğrultusunda,tıp alanındaki en son yenilikler ışığında,tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden,hasta haklarına saygı duyarak,kaliteli sağlık hizmeti sunmak.
Özel Bursa Anadolu Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Bursa Anadolu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Beşevler Mh, Acar Sokak, İzmir Yolu Cd No:105, 16110 Nilüfer / BURSA
TelefonTel:444 3 332
FaxFax:0224 249 70 07
E-MailE-Mail:info@bursaanadoluhastanesi.com.tr
Özel Bursa Anadolu Hastanesi Nerede
Özel Bursa Anadolu Hastanesi Randevu Alma
Özel Bursa Anadolu Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bursa Anadolu Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bursa Anadolu Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bursa Anadolu Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Anestezi ve Reanimasyon,Beslenme ve Diyet,Beyin ve Sinir Cerrahisi,Check-Up,Çocuk Cerrahisi,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Dahiliye,Dermatoloji (Cildiye),Diş Ünitesi,Enfeksiyon Hastalıkları,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Fizyoterapi,Gastroenteroloji,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kalp ve Damar Cerrahisi,Kardiyoloji,K.B.B. (Kulak Burun Boğaz),Klinik Psikoloji,Laboratuvar,Nöroloji,Ortopedi ve Travmatoloji,Radyoloji,Üroloji
Özel Bursa Anadolu Hastanesi Doktorları
Özel Bursa Anadolu Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -