Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi

Bursa A.R.T. kendi küçük mucizelerini yaşamayı hayal edenlere yardımcı olmak için Prof. Dr. Osman H. Develioğlu, Prof. Dr. Gürkan Uncu ve Uzm. Histolog-Embriyolog Dr. N. Pınar Çimen tarafından 2010 yılında kurulmuştur. Yeni müstakil tüp bebek merkezlerinin açılmasına izin vermeyen 2010 tarihli Üremeye Yardımcı Tedavi Yönetmeliği’nin yayınlanma tarihinden önce yapılmış başvurusu nedeniyle ruhsat alma şansını yakalayabilmiş olan Bursa A.R.T. ilgili yönetmeliğin yayınlanmasından sonra açılmış olan birkaç merkezden birisidir. Bu açıdan, Sağlık Bakanlığı tarafından son derece ayrıntılı bir çalışmayla hazırlanmış olan ilgili yönetmeliğe uyum sağlamak zorunluluğu ile, Bursa A.R.T. esastan bir tüp bebek merkezi olarak tasarlanmış, inşa edilmiş ve güncel teknolojiye uygun olarak donatılmıştır.
Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Fethiye Mah. Beyaz Sokak No:28 ( Fsm Bulvarı ) Nilüfer – BURSA
Telefon Tel:0224 241 47 47
Fax Fax:0224 241 47 78
E-Mail E-Mail:info@bursaart.com develioglu@bursaart.com
Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi Nerede
Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Tüp Bebek
Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -