Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi, ruhsal hastalıkların yanı sıra alkol ve diğer madde bağımlılıklarının tanı ve tedavisi konusunda uzmanlaşmış, 51 yataklı özel bir hastanedir. Hastanemizde şizofreni, bipolar bozukluk (manik depresyon), depresyon, panik bozukluğu, yaygın anksiyete bozukluğu, obsesif-kompulsif bozukluk, sosyal fobi, özgül fobi, travma sonrası stres bozukluğu, somatoform bozukluklar, dissosiyatif bozukluklar, Alzheimer ve diğer tür demanslar, alkolizm ve diğer madde bağımlılıkları, internet ve kumar bağımlılığı, uyku bozuklukları, anoreksiya ve bulimiya gibi yeme bozuklukları, cinsel işlev bozuklukları ve başta sınırda (borderline) kişilik bozukluğu olmak üzere kişilik bozuklukları tedavi edilmektedir.
Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ankara-İstanbul Otoyolu (TEM) , Kahramankazan Kavşağı, Kahramankazan, 06980 Ankara
Telefon Tel:0.312 812 00 12 0.312 812 00 13
Fax Fax:0.312 812 00 28
E-Mail E-Mail:bilgi@boylampsikiyatri.com
Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi Nerede
Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi Randevu Alma
Özel Boylam Psikiyatri Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Boylam Psikiyatri Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Tanı Laboratuvarları, Biyokimya Laboratuvarı, Uyku Laboratuvarı, Psikometri Laboratuvarı, Psikiyatri
Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi Doktorları
Özel Boylam Psikiyatri Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -