Özel Biyofiz Nilüfer Tıp Merkezi

Bugünki tıp merkezi kimliğinden Hasta sorunlarına ve beklentilerine kısa zamanda ve doğru çözümler üreten Marmara Bölgesinin Fizik Tedavi , rehabilitasyon işlemleri başta olmak üzere tüm sağlık alanlarında öncü akla ilk gelen özel hastane kimliğine dönüşmeyi hedeflemektedir. Burtom Özel Sağlık Tesislerinin misyonu , Sağlık sektöründe faaliyette bulunduğu her bölgede bütün müşterilerine/ hastalarına çağın gereklerine ve tıbbi etiğe uygun olarak hızlı, kaliteli, sonuç odaklı hizmet veren, Sektörü ile ilgili gelişmeleri birebir takip eden ve sürekli gelişmiş teknoloji kullanan, Uzman personel kadrosunu sürekli geliştiren, çoğaltan ve eğiten, İçinde bulunduğu sektörün bütün sorumluluklarını bilen ve taşıyan özel bir sağlık tesisidir. Hastalarının /müşterilerinin sorunlarına çağa ayak uydurmuş uzman kadrosu ile hızlı , doğru ve ekonomik çözümler üretmek.

Özel Biyofiz Nilüfer Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Biyofiz Nilüfer Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Karaman Mah. Kültür Cad. Biçen Sok. No: 10 Nilüfer / BURSA  
Telefon 444 4 224
Fax 0224 247 50 50
E-Mail biyofiz@biyofiz.com.tr

Özel Biyofiz Nilüfer Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Biyofiz Nilüfer Tıp Merkezi Nerede
Özel Biyofiz Nilüfer Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Biyofiz Nilüfer Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Biyofiz Nilüfer Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Biyofiz Nilüfer Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Biyofiz Nilüfer Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Romatoloji

-Nöroloji

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Kardiyoloji

-Göğüs Hastalıkları

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Radyoloji

-Acil

Özel Biyofiz Nilüfer Tıp Merkezi Doktorları
Özel Biyofiz Nilüfer Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -