Özel Bilgi Hastanesi

reklam
Hasta ve çalışan güvenliği temelinde; memnumiyet odaklı, zamanında, hızlı ve güvenilir, kaliteden ödün vermeden ekonomik ve ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmaktır.Alanında referans gösterilen ve aranılan sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Bilgi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Bilgi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İnönü Mahallesi Batı Bulvarı, No:99, 06370 Yenimahalle/Ankara
TelefonTel:0 312 278 37 37
FaxFax:0 312 278 51 80
E-MailE-Mail:bilgi@bilgihastanesi.com.tr
Özel Bilgi Hastanesi Nerede
Özel Bilgi Hastanesi Randevu Alma
Özel Bilgi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bilgi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bilgi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bilgi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Anestezi ve Reanimasyon,Ağız ve Diş Sağlığı,Beslenme ve Diyet,Beyin ve Sinir Cerrahi,Biyokimya,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Deri ve Zührevi Hastalıkları,Enfeksiyon Hastalıkları,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Gastroenteroloji,Genel Cerrahi,Genel Yoğun Bakım,Göğüs Hastalıkları,Göz Sağlığı ve Hastalıkları,İç Hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kalp Damar Cerrahisi,Kalp Damar Cerrahisi Yoğun Bakım,Kardiyoloji,Kulak Burun Boğaz,Koroner Anjiografi,Koroner Yoğun Bakım,Medikal Estetik – Lazer,Mikrobiyoloji,Nöroloji,Ortopedi ve Travmatoloji,Plastik Rek. ve Estetik Cerrahi,Psikiyatri,Radyoloji,Üroloji,Yeni Doğan Yoğun Bakım
Özel Bilgi Hastanesi Doktorları
Özel Bilgi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -