Özel Belek Anadolu Hastanesi

İyi yönetişim ilkeleri ile paydaş mutluluğunu ön plana çıkaran, Sürdürülebilir büyüme sağlayarak ülkemizde ve uluslararası arenada lider güç olarak benimsenen Dijital dönüşümü içselleştirmiş bir sağlık markası yaratmak istiyoruz. Anadolu’nun köklü kültürünü yaşatarak Uluslararası hastalarımıza kişiye özel, güvenilir hizmet üreten, Kazanımlarımızı halkımızla paylaşan Ve başardığımız ilklerle coğrafyamızda referans olan bir kurumuz.
Özel Belek Anadolu Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Belek Anadolu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kadriye Beldesi Akınlar Mah. Alan Cad.
Telefon Tel:0 (242) 725-5000
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Belek Anadolu Hastanesi Nerede
Özel Belek Anadolu Hastanesi Randevu Alma
Özel Belek Anadolu Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Belek Anadolu Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Belek Anadolu Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Belek Anadolu Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Nükleer Tıp, Radyoloji, Patoloji, Mikrobiyoloji, Tıbbi Genetik, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım
Özel Belek Anadolu Hastanesi Doktorları
Özel Belek Anadolu Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -