Özel Belek Anadolu Hastanesi

reklam
İyi yönetişim ilkeleri ile paydaş mutluluğunu ön plana çıkaran,Sürdürülebilir büyüme sağlayarak ülkemizde ve uluslararası arenada lider güç olarak benimsenenDijital dönüşümü içselleştirmiş bir sağlık markası yaratmak istiyoruz.Anadolu’nun köklü kültürünü yaşatarakUluslararası hastalarımıza kişiye özel, güvenilir hizmet üreten,Kazanımlarımızı halkımızla paylaşanVe başardığımız ilklerle coğrafyamızda referans olan bir kurumuz.
Özel Belek Anadolu Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Belek Anadolu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kadriye Beldesi Akınlar Mah. Alan Cad.
TelefonTel:0 (242) 725-5000
FaxFax:…
E-MailE-Mail:…
Özel Belek Anadolu Hastanesi Nerede
Özel Belek Anadolu Hastanesi Randevu Alma
Özel Belek Anadolu Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Belek Anadolu Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Belek Anadolu Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Belek Anadolu Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye),Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,Üroloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Ortopedi ve Travmatoloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Biyokimya,Nükleer Tıp,Radyoloji,Patoloji,Mikrobiyoloji,Tıbbi Genetik,Acil,Yeni Doğan Yoğun Bakım,Yoğun Bakım
Özel Belek Anadolu Hastanesi Doktorları
Özel Belek Anadolu Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Bağcılar Safa Hastanesi - Özel Medicine Hospital Hastanesi - Özel Hospitalist Hastanesi - Özel Medilife Bağcılar Hastanesi - Özel Bağcılar Tekden Hastanesi - Özel Medicana Avcılar Hastanesi - Özel Avcılar Hospital - Özel Avcılar Anadolu Hastanesi - Özel Memorial Ataşehir Hastanesi - Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi -