Özel Belde Tıp Merkezi

Özel Belde Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Belde Tıp Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Belde Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Özel Belde Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Belde Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Merkez Mah. Eyüp Cad. Gopark Kültür Merkezi No:1 Belediye Yanı Gaziosmanpaşa / İstanbul
Telefon Tel:0 212 614 67 00
Fax Fax: 614 56 28
E-Mail E-Mail:iletisim@beldetipmerkezi.com
Özel Belde Tıp Merkezi Nerede
Özel Belde Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Belde Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Belde Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Belde Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Belde Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dahiliye, Beslenme Diyet Merkezi, Çocuk Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Göz Hastalıkları, Kardiyoloji, Kadın Doğum 1 – 2, Genel Cerrahi 1 – 2, Üroloji, Acil, Ağız ve Diş Sağlığı, Check Up Polikliniği, Hacamat Ünitesi
Özel Belde Tıp Merkezi Doktorları
Özel Belde Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -