Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere

Biz etik kurallara bağlı, hasta haklarına saygılı, güvenilir sağlık hizmetini, kanıta dayalı tıbbın gerektirdiği en son bilgi ve teknolojiyi kullanarak, ekip ruhuyla, en yüksek kalitede kesintisiz sunmak için varız.Bayındır Sağlık Grubu’nun vizyonu Türkiye’nin tüm bölgelerinde, toplumun her kesimi için, kalite ve standardını eşit ve eksiksiz olarak yaygınlaştırmış, tıbbın tüm dallarında mükemmel sağlık hizmetini “Bayındır Ekolü” ile sunan, güvenilirlik ve yetkinliğin simgesi olarak akla ilk gelen sağlık kurumu olmaktır.
Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere Hakkında İçerikler
Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere İletişim Bilgileri
Adres Adres:Atatürk Bulvarı No:201 Kavaklıdere 06680 Ankara
Telefon Tel:0312 4280808
Fax Fax:0312 4280629
E-Mail E-Mail:kavaklidere@bayindirhastanesi.com.tr
Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere Nerede
Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere Randevu Alma
Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıderenden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıderenden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuvarı, Dermatoloji (Deri ve Zührevi Hastalıkları), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Hematoloji, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Klinik Psikoloji, Kulak, Burun, Boğaz, Baş ve Boyun Cerrahisi, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Pediatri, Psikiyatri, Radyoloji, Üroloji
Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere Doktorları
Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıderende görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -