Özel Balıklı Rum Hastanesi

reklam
Hastanemizin yüzyılların şefkati ile (1753 den beri) güncel teknoloji ile geniş kitlelere ulaşılabilecek örnek bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini sağlamaktır.Çağdaş sağlık hizmeti sunumu anlayışı doğrultusunda insanımızın ruh ve beden sağlığını koruyup geliştirmek, hastalarımıza en iyi şekilde kaliteli sağlık hizmetini sunmaktır.
Özel Balıklı Rum Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Balıklı Rum Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Belgrad Kapı Yolu No:02 Zeytinburnu / İstanbul
TelefonTel:0212 547 16 00
FaxFax: 0212 510 20 75
E-MailE-Mail:info@baliklirum.com
Özel Balıklı Rum Hastanesi Nerede
Özel Balıklı Rum Hastanesi Randevu Alma
Özel Balıklı Rum Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Balıklı Rum Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Balıklı Rum Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Balıklı Rum Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Ağız,Diş ve Çene Hastalıkları,Anatolia Madde ve Alkol Bağımlılıkları Klinikleri,Anestezi ve Reanimasyon,Beslenme ve Diyet,Çocuk Psikiyatrisi,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Dahiliye,Dermatoloji,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Genel Cerrahi,Genel Yoğun Bakım,Göz Hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kardiyoloji,Klinik Biyokima,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Mikrobiyoloji,Nöroloji,OOrtopedi ve Travmatoloji,PPsikiyatri,Psikoloji,RRadyoloji,Üroloji
Özel Balıklı Rum Hastanesi Doktorları
Özel Balıklı Rum Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -