Özel Balat Or-Ahayim Musevi Hastanesi

120 yıllık geleneğimiz uyarınca, ‘ÖNCE İNSAN’ anlayışına sadık, hasta haklarına saygılı, meslek etiğinden ödün vermeyen, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini öncelikli gören, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan nitelikli ve uzman kadromuz ile dil, din, ırk ve cinsiyet farkı gözetmeksizin her zaman insanlık yararına hizmet vermek. Tüm tıbbi uygulamalarda bilimsel etik ilkeleri benimsemek.Uzman bir kadro, çağdaş bir yönetim sistemi ve ileri teknoloji kullanımı ile hastalara ekonomik, hızlı ve doğru teşhis paralelinde tedavi olanağı sağlamak. Hasta ile birlikte, hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. Uluslararası standartları benimseyen hizmet kalitesini sunmak ve bu özellikler ile sağlık sektöründe örnek bir sağlık kurumu olmak. Teknolojideki son gelişmeleri yakından takip ederek tam teşekküllü bir hastane olmak özelliğimizi sürdürmek.
Özel Balat Or-Ahayim Musevi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Balat Or-Ahayim Musevi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ayvansaray Mh. Ayvansaray Cd. No: 2 Fatih – Balat / İstanbul
Telefon Tel:0 212 491 00 00
Fax Fax:0 212 635 90 80
E-Mail E-Mail:info@balathastanesi.com.tr
Özel Balat Or-Ahayim Musevi Hastanesi Nerede
Özel Balat Or-Ahayim Musevi Hastanesi Randevu Alma
Özel Balat Or-Ahayim Musevi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Balat Or-Ahayim Musevi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Balat Or-Ahayim Musevi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Balat Or-Ahayim Musevi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Aile Hekimliği, Genel Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji-Cildiye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göz, İç Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları ve Allerjik Hastalıklar, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardi̇yoloji̇, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji̇, Ortopedi̇, Üroloji, Radyoloji̇ / Görüntüleme, Peri̇natoloji̇ ( Yüksek Riskli Gebeliklerin İncelenmesi ), Laboratuar, Erişkin ve Yeni Doğan Yoğun Bakım, Ameliyathaneler, Acil
Özel Balat Or-Ahayim Musevi Hastanesi Doktorları
Özel Balat Or-Ahayim Musevi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -