Özel Ayfiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi

Var oluş nedenimiz; yaşam kalitesini arttırmak için önemseme, keşfetme, öğrenme, iyileştirme.Yapmak istediklerimiz; en iyi sağlık hizmeti sunucusu olmak için en iyi tedavi yöntem ve teknolojilerini kullanmak, en iyi çalışma ve tedavi ortamını sunmaktır.
Özel Ayfiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ayfiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Atatürk Bulc. Efeler Mah. Bergama Cad. 2256 SK. No:23/A (Ömür Evler Arkası) AYDIN
Telefon Tel:(0256) 213 82 74
Fax Fax:(0256) 213 82 96
E-Mail E-Mail:…
Özel Ayfiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Nerede
Özel Ayfiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Ayfiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ayfiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ayfiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ayfiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi, ESWT Tedavisi, Nörolojik Rehabilitasyon, ortopedik rehabilitasyon, Girişimsel Ağrı Tedavisi, PRP (Kök Hücre, Kendi Kanıyla Tedavi), El Rehabilitasyonu, Manuel Terapi ve Kinezyolojik Bantlama, Kinezyolojik Bantlama, Pediatrik Rehabilitasyon
Özel Ayfiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Doktorları
Özel Ayfiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -