Özel Aydın Göz Hastanesi

Aydın Göz Hastanesi Olarak, Göz sağlığı alanındaki güvenilir sağlık kurumu arayışını; profesyonel, dürüst ve farklı hizmet anlayışımızla birleştiren, bilgi ve teknolojiyi yakından takip ederek güncel uygulamaları hastalarına sunmak için kendini sürekli yenileyen, koruyucu ve tedavi edici yaklaşımı benimseyerek, onların yaşam kalitelerini yükseltmeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşudur. Sunduğumuz hizmet alanında en iyisi olmak için; Faaliyet gösterdiği alanda ulusal ve uluslar arası sivil toplum kuruluşları ile katılımcı projeler gerçekleştiren, Göz sağlığı çalışmalarında ulaştığı deneyim ve tecrübe ile Ar-Ge faaliyetleri yürüten, yeni yaklaşımlar geliştiren, uygulayan ve paylaşan, Sağlık ve diğer alanlarda yeni projeler geliştirerek sağlık hizmeti sunucuları ve yararlanıcılarına hizmetlerini ulaşılabilir kılan, Sağlık alanında mesleki eğitim ve gelişime destek olarak, nitelikli insan gücü yetiştiren, Yurtiçinde ve yurtdışında sağlık kurumlarıyla hizmet gücünü birleştiren ve bu gücü bilimsel anlamda kullanma başarısını gösteren, Hastaların bir sağlık kurumundan almayı hayal ettiği hizmetin ötesine geçerek, uluslar arası alanda tanınmış bir sağlık kurumu olmaktır.

Özel Aydın Göz Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Aydın Göz Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres İstiklal Mah.Muğla Bulv.No:40 Merkez 09020 AYDIN Türkiye
Telefon 0 (256) 226 86 86
Fax 0 (256) 226 55 45
E-Mail bilgi@aydingoz.com.tr

Özel Aydın Göz Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Aydın Göz Hastanesi Nerede
Özel Aydın Göz Hastanesi Randevu Alma
Özel Aydın Göz Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Aydın Göz Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Aydın Göz Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Aydın Göz Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Katarakt

-Kırma Kusurları ve ReLEx Smile

-Presbiyopi

-Üveit

-Glokom (Göz Tansiyonu)

-Dikişsiz Glokom Cerrahisi

-Retina Hastalıkları

-Göz İçi Mercekler

-Kontakt Lens

-Kornea Hastalıkları

-Çocuklarda Göz Hastalıkları

-Keratokonus

-Refraktif Cerrahi

Özel Aydın Göz Hastanesi Doktorları
Özel Aydın Göz Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -