Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezi

Hastalıkların teşhisinde modern yöntemleri kullanarak bu hastalıkların tedavisinde maksimum memnuniyeti sağlamak ve bu memnuniyeti sürekli olarak geliştirmektir. “Her hasta özeldir” bilinciyle hareket edilmesi, İlimiz ve bölgemiz halkına kaliteli ve güvenli bir hizmet sunma için modern tıp teknolojisinin gerektirdiği tıbbı araç-gereçlerin her an takibinin sağlanması ve bu aletlerin hastanemize kazandırılması, Hizmet almak için hastanemizi tercih eden hastalarımızın hastanemizdeki hizmetten en üst seviyede yararlanmalarının ve hastanemizden tatminkar bir şekilde ayrılmalarının sağlanması, Hastaları bir müşteri gibi algılamaktan ziyade hasta psikolojisine sahip bireyler oldukları göz önüne alınarak karşılaşılabilecekleri her türlü durumda onların menfaatinin gözetilmesi.
Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ayazağa Mahallesi, Mustafa Kemal Atatürk Caddesi, İç Kapı No: 1 – 2 Derman Tıp Merkezi, Sarıyer/İSTANBUL
Telefon Tel:(0212) 289 11 21 – (0212) 289 92 32
Fax Fax:(0212) 289 92 31
E-Mail E-Mail:info@ayazagadermantipmerkezi.com
Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezi Nerede
Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
CHECK-UP, Kulak Burun Boğaz, Ağız ve Diş Sağlığı, Beslenme ve Diyet, Çocuk Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları, Klinik Psikolog, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Üroloji, Dahiliye, Cildiye, Acil Tıp
Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezi Doktorları
Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -