Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesi

Hizmet kalitesinde, tıbbi tanı ve tedavide etik değerlere bağlı, EN GÜVENİLİR Hastane olmaktır.Uzman kadrosu ile tanı ve tedavi hizmetlerini sunmak, Hastanemize başvuran hasta ve yakınlarının ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde almak, Hasta ve çalışan güvenliği ile insan ilişkileri konularında eğitimli bir ekip ve donanımlı bir alt yapı kurmak, Sağlık hizmetinde ve tıpta kaydedilen gelişmeleri en yakından takip etmek, uygulamak, Yasal şartların ve hasta haklarının en ön planda gözetilmesini sağlamaktır. Kalite yönetim sistemini, çalışanların ve yönetimin özümsemesini sağlamak, Yoksul ve yardıma muhtaç kimselere destek sağlamak.
Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bereketzade Mahallesi Bereketzade Medresesi Sok. No:7, 34420 Beyoğlu, İstanbul
Telefon Tel:0 212 292 6220 0 212 243 2590 0 541 553 2005
Fax Fax:0 212 245 5463
E-Mail E-Mail:bilgi@sjh.com.tr
Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesi Nerede
Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesi Randevu Alma
Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS, AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI, AKUPUNKTUR, ANESTEZİ VE REANİMASYON, BESLENME VE DİYET, BÖBREK TAŞI TEDAVİSİ, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, DERMATOLOJİ, EFOR TESTİ, EKOKARDİYOGRAFİ – RENKLİ DOPPLER, ENDOSKOPİ, FAKO VE TRİFOKAL LENS CERRAHİSİ, GASTROSKOPİ, GENEL CERRAHİ, GÖZ HASTALIKLARI, İÇ HASTALIKLARI, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KARDİYOLOJİ, KULAK BURUN BOĞAZ, LABORATUVAR, NÖRAL TERAPİ, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, RADYOLOJİ, ÜROLOJİ
Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesi Doktorları
Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -