Özel Avrupa Hospital İstanbul

Ana arterlere kolayca ulaşılabilen merkezi konumda 750 metrekare toplam arazi üzerinde kurulmuş, 8 katlı toplam 2500 metrekare kapalı alandan oluşan, 20 araçlık kapalı otoparka sahip, merkezi ısıtma ve soğutma sistemleri ile donanmış, kısacası üst düzey bir hastanede olması gerekli tüm fiziki alt yapıya sahip bir kurumdur. Hastanemiz Arnavutköy ve çevre belde insanlarına güler yüzlü hizmet ile her branşta her türlü sağlık hizmetini sağlamaktadır. Biz bu hastaneyi kurmakla; hem insan sağlığını korumak hem de Arnavutköy beldesini geliştirmek istedik.

Özel Avrupa Hospital İstanbul Hakkında İçerikler
Özel Avrupa Hospital İstanbul İletişim Bilgileri

Adres Adres:Eski Edirne Caddesi No:1338  
Telefon Tel:0 (212) 597-0830
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Avrupa Hospital İstanbul Nerede
Özel Avrupa Hospital İstanbul Randevu Alma
Özel Avrupa Hospital İstanbulnden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Avrupa Hospital İstanbul Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Avrupa Hospital İstanbulnden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Avrupa Hospital İstanbul Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Sitogenetik, Moleküler Genetik
Özel Avrupa Hospital İstanbul Doktorları
Özel Avrupa Hospital İstanbulnde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -