Özel Avicenna Umut Hastanesi

Tıbbın tüm hizmetlerinde mükemmellik, müşteri memnuniyeti, iyi ve doğru çalışan bir ekip, uygulamalarıyla tanınmış kendini geliştirebilen, dünya standartlarında modern bir sağlık tesisi olmak.Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbben gelişimine katkı sağlamak üzere; Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini tıbbın ulaştığı en üst düzeyde yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak. Sağlık alanında her konuda yeni bilgi ve uygulamaları geliştirmesini desteklemektir.
Özel Avicenna Umut Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Avicenna Umut Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Petroliş Mah. Üsküdar Caddesi, No: 45 Kartal / İstanbul Türkiye
Telefon Tel:0 216 911 91 91 0 216 488 72 00
Fax Fax:0 216 488 72 09
E-Mail E-Mail:info@umut.com.tr
Özel Avicenna Umut Hastanesi Nerede
Özel Avicenna Umut Hastanesi Randevu Alma
Özel Avicenna Umut Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avicenna Umut Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Avicenna Umut Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avicenna Umut Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Dermatoloji, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Endoskopi Laboratuvarı, Enfeksiyon Hastalıkları, Estetik ve Plastik Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları, İnfertilite (Kısırlık) Polikliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Pediatrik Ortopedi, Psikiyatri, Psikoloji, Radyoloji, Tıbbi Biyokimya, Üroloji
Özel Avicenna Umut Hastanesi Doktorları
Özel Avicenna Umut Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -