Özel Avicenna Esenler Hastanesi

Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak üzere koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini tıbbin ulaştığı en üst düzeyde yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, sağlık alanında her konuda yeni bilgi ve uygulamaları geliştirilmesini desteklemektir.Tıbbın tüm hizmetlerinde mükemmellik, hasta memnuniyeti, iyi ve doğru çalışan bir ekip, uygulamalarıyla tanınmış kendini geliştirebilen, dünya standartlarında modern bir sağlık tesisi olmaktır.
Özel Avicenna Esenler Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Avicenna Esenler Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Menderes Mah., Atışalanı Cd. 307. Sok No:2, Menderes / Esenler/İstanbul
Telefon Tel:(0212) 440 32 32
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@avicennahospital.com.tr
Özel Avicenna Esenler Hastanesi Nerede
Özel Avicenna Esenler Hastanesi Randevu Alma
Özel Avicenna Esenler Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avicenna Esenler Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Avicenna Esenler Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avicenna Esenler Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil, Ağız ve Diş Sağlığı , Beslenme ve Diyet, Beyin Cerrahisi , Biyokimya, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Gelişimi Ünitesi, Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı, Dermatoloji, Estetik ve Plastik Cerrahi, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıklar ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi, Radyoloji Görüntüleme, Üroloji
Özel Avicenna Esenler Hastanesi Doktorları
Özel Avicenna Esenler Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -