Özel Atriyum Tıp Merkezi

Merkezimizde bulunan EKG Holteri cihazlarımız ile 24 saat EKG takibi yaparak ritim bozukluklarının tanısını koyabilmekteyiz. Kardiyoloji uzmanımız hafta içi 09:00 – 16:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Özel Atriyum Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Atriyum Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Osmaniye Mah. Bildik Sk. No:8
Telefon Tel:0 (212) 660-0500
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Atriyum Tıp Merkezi Nerede
Özel Atriyum Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Atriyum Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Atriyum Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Atriyum Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Atriyum Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Kardiyoloji, Genel Cerrahi
Özel Atriyum Tıp Merkezi Doktorları
Özel Atriyum Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -