Özel Atafizik Tıp Merkezi

Özel Atafizik Tıp Merkezi olarak uzmanlaştığımız tüm alanlarda bilimsel ve vicdani etik ilkelerinden ödün vermeden açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti vermek, karmaşık sağlık sistemi nedeniyle hekime ulaşamayan ve sağlık hizmetlerinden yeterli düzeyde yararlanamayan hastalarımıza uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde dünya standartlarında hizmet sunmak ve özürleri nedeniyle evlerine ve yakınlarına bağımlı kalan hastalarımızın günlük yaşamına adapte edilmesi, kendilerine yeter hale getirilmesine rehberlik etmek, hasta ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan öncü bir kuruluş olmak.Hastalarımızın yaşam kalitesini arttırmak için tedavi şartlarını çok daha rahat ve uygun koşullarda gerçekleştirmeyi amaç edinen, kaliteden ve meslek ahlakından ödün vermeyen, çağdaş bilgi ve son teknolojinin takipçisi olan ve bunları hastalarıyla paylaşmayı hedefleyen, hastalarına rehber, uzmanlık alanlarında referans bir merkez olmayı sürdürmek.

Özel Atafizik Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Atafizik Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yıldız Mahallesi, Hoca Ahmet Yesevi Caddesi No:128 / A Buca – İzmir  
Telefon (0 232) 442 15 15 – 442 23 22
Fax (0 232) 442 11 88
E-Mail

Özel Atafizik Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Atafizik Tıp Merkezi Nerede
http://www.atafizik.com.tr/iletisim/
Özel Atafizik Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Atafizik Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Atafizik Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Atafizik Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Atafizik Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Gastroenteroloji

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Kardiyoloji

Özel Atafizik Tıp Merkezi Doktorları
Özel Atafizik Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -