Özel Asya FTR Merkezi

Toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede saglık hızmetı sunmak,saglık sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek,personelimizin sürekli gelişmesını ve güven içinde mutlu çalışmasını saglamak. Güvenilir çalışma alanı ve hizmet alanı Hakkaniyetli bir sağlık hizmeti Yeniliklere açıklık Tıbbi etik kurallara bağlılık Hasta ve çalışan haklarına saygılı Takım ruhuna sahip bir çalışma ortamı Verimli, etkili, etkin ve sürekli bir sağlık hizmet sunumu.
Özel Asya FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Asya FTR Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeni Mahalle Plevne Caddesi No : 17 Pendik/ISTANBUL
Telefon Tel:0216 398 22 23
Fax Fax:0216 398 05 44
E-Mail E-Mail:bilgi@asyafizik.com.tr
Özel Asya FTR Merkezi Nerede
Özel Asya FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Asya FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Asya FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Asya FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Asya FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Parkinson Tedavisi, İnme Rehabilitasyonu, Pediatrik Rehabilitasyonu, MS (Multiple Skleroz), Omurilik Rehabilitasyonu, Brakiyal Pleksus, Spina Bifida Rehabilitasyon, Serebral Palsi (CP), Kas Hastalıkları Rehabilitasyonu, Beyin Hasarı Rehabilitasyonu, Yüz Felci, Ortopedik Rehabilitasyon, Nörolojik Rehabilitasyon, Tenisçi ve Golfcü Dirseği, Topuk Dikeni, Bel ve boyun Ağrıları, Romatoid Artrit, Osteoartrit Tedavisi, Osteoporoz Tedavisi, Karpal Tünel Sendromu, Omuz Ağrıları, Donuk Omuz Sendromu, Lenfödem Tedavisi, PRP Tedavisi, ESWT Tedavisi, Hilterapi, Manuel Terapi, Kuru İğne, Kinesio Tape, Klinik Pilates, Game Ready, Lokal Enjeksiyon, CPM Cihazı
Özel Asya FTR Merkezi Doktorları
Özel Asya FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -