Özel Asema Hospital

reklam
Daha önce Özel Siirt Hastanesi olarak hizmet veren kurum yönetim değişikliğinin ardından Asema Hospital olarak Siirt halkına hizmet sunmaya devam etmektedir. Tam donanımlı hastane statüsünde olan Özel Asema Hospital, sunduğu kaliteli sağlık hizmetleri ve ekonomik çözümleri ile hizmet vermektedir. Amacımız; uluslararası kalite standartlarında, en üst düzeyde hizmet veren ve tıbbi kadronun en iyilerinin çalıştığı bir hastane olmaktır.
Özel Asema Hospital Hakkında İçerikler
Özel Asema Hospital İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bahçelievler Mah. Arif Yaşar Cad. No:1 Merkez / SİİRT
TelefonTel:0 (484) 223-8888
FaxFax:…
E-MailE-Mail:…
Özel Asema Hospital Nerede
Özel Asema Hospital Randevu Alma
Özel Asema Hospitalnden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Asema Hospital Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Asema Hospitalnden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Asema Hospital Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye),Nöroloji,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Genel Cerrahi,Üroloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Ortopedi ve Travmatoloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Biyokimya,Radyoloji,Mikrobiyoloji,Acil,Yoğun Bakım
Özel Asema Hospital Doktorları
Özel Asema Hospitalnde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -