Özel Asal Oksijen Tedavi Merkezi

Merkezimiz 2009 yılında İnci Hiperbarik adıyla Kızılay’da hizmet vermeye başlamış ve 2011 yılında adını ASAL Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi olarak değiştirmiştir. 2013 yılında Yenimahalle’deki yeni adresine taşınarak bu tarihten itibaren tüm bilgi ve deneyimiyle hastalarımıza hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Asal Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Asal Oksijen Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yunus Emre Mah. Şişli Sok. No:13/10 Yenimahalle / Ankara
Telefon Tel:0 312 231 35 57 0 530 694 05 05
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@hiperbarikankara.com
Özel Asal Oksijen Tedavi Merkezi Nerede
Özel Asal Oksijen Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Asal Oksijen Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Asal Oksijen Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Asal Oksijen Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Asal Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp, Hiperbarik Oksijen Tedavisi
Özel Asal Oksijen Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Asal Oksijen Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -