Özel Antalya Nefroloji Diyaliz Merkezi

Özel Antalya Nefroloji Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Antalya Nefroloji Diyaliz Merkezi, Antalya ili Kepez ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Antalya Nefroloji Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Antalya Nefroloji Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Antalya Nefroloji Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yeni Mah. Yeşilırmak Cad. No. 111  
Telefon 0 (242) 325 7676
Fax 0 (242) 325 7654
E-Mail nefroloji@dmed.com.tr; holidaydialysis@dmed.com.tr

Özel Antalya Nefroloji Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Antalya Nefroloji Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Antalya Nefroloji Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Antalya Nefroloji Diyaliz Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Antalya Nefroloji Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Antalya Nefroloji Diyaliz Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Antalya Nefroloji Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Biyokimya

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

-Hemodiyaliz

Özel Antalya Nefroloji Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Antalya Nefroloji Diyaliz Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -