Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi

Batı Akdeniz’in ilk özel tüp bebek merkezi olan Antalya IVF 2000 yılında kurulmuştur. TUV tarafından kesintisiz olarak denetlenen ISO 9001 belgeli kalite yönetim sistemi 2007 yılından beri kullanılmaktadır. Toplamda 7’si hekim olan 35 kişilik kadroya sahip olan Antalya IVF de temel felsefe hastayı en az yoran, en kolay yöntemlerle sağlıklı çocuk sahibi olmayı sağlamaktır. Merkezimiz, Antalya’nın Burdur yolu girişinde. Antalya Havaalanına yaklaşık 15 km uzaklıkta olup şehirlerarası otobüs terminaline ise 500 metrelik yürüme mesafesindedir. Merkezimize şehir dışından gelen hastalarımız için konuk evimiz hizmet vermektedir.
Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kanal Mh. Halide Edip Cad. No:7 07080 Antalya Turkiye
Telefon Tel:0 242 345 47 00
Fax Fax:0 242 345 47 47
E-Mail E-Mail:info@antalyaivf.com
Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi Nerede
Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi Randevu Alma
Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Biyokimya, Mikrobiyoloji, Tüp Bebek
Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi Doktorları
Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -