Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi

Op. Dr. Ali SUVEREN Tarafından 2007 yılında Keçiörenin merkezinde hizmet vermeye başlayan kliniğimizde ; 350.000 üzerinde hasta muayenesi 70.000 üzerinde katarakt ameliyatı, 2000 üzerinde akıllı lens ameliyatı , 2000 üzerinde excimer lazer operasyonu yapılmıştır. Amacımız en güncel tanı ve tedavi yöntemleri ile hastalarımıza uzman hekimler aracılığıyla tedavi hizmeti sunmaktadır. Merkezimizde tam teşekküllü ameliyathane, 6 adet muayene odası,Excimer lazer, Argon lazer, Yag lazer, OCT, Bilgisayarlı Görme Alanı, Pakimetri, FFA cihazlarıyla da hizmet vermekteyiz.
Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Atatürk Caddesi Geziyolu Sokak No: 12/30 Kavacık Mahallesi Keçiören / ANKARA
Telefon Tel:0312 316 43 43
Fax Fax:0312 316 77 33
E-Mail E-Mail:ankasugoz@hotmail.com
Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi Nerede
Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi Randevu Alma
Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Genel Göz Muayenesi, Excimer Lazer, Akıllı Mercek, Göz Kapak Estetiği (Oküloplasti), Çocuk Göz Hastalıkları, Şaşılık, Katarakt, Kontakt Lens, Glokom, maküla OCT, Optik Disk (OCT), Görme Alanı, Pakimetri, Yag Lazer, Argon Lazer, Korneal Topografi
Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi Doktorları
Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -