Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi

Güvenilir, dürüst, etik değerlere bağlı, iyi yetişmiş, deneyimli, çözüm odaklı, mutlu ve mutluluğa adanmış bir ekiple en üst düzey teknolojiyi kullanarak hizmette fark yaratmak ve Üreme Sağlığı alanında ülkemizde tercih edilen marka olmak.Sektörde örgütlü bir yapı ve güçbirliği ile üreme tıbbı alanında dünya standartlarında bir yapılanma kurmak, hizmetlerimizi tüm yurda yayarak çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin etik bir anlayış içerisinde sorunsuz olarak bu amaca ulaşmalarını sağlamak, bunu her zaman karşılıklı saygı ve sevgi içerisinde ve hastaların özellerine önem vererek gerçekleştirmek ve onları psikolojik açıdan desteklemek, Ticari bir yapılanma olmanın yanı sıra sağlık alanında çalıştığımız gerçeğini unutmadan kalite alanında referans merkez konumuna geçmek ve tıbbın en gelişmiş olanaklarını hastalarımıza sunmak, Eğitim merkezi olma statümüzü sürdürmek ve eğitim alanındaki desteğimizin yanı sıra bilimsel alanda öncül merkez olmak, üreme alanında araştırmalar yapmak, bilimsel olarak yapılan tüm araştırmaları izlemek ve en iyi tıbbi ve sosyal uygulamaları gerçekleştirmek, Çalışanlarımızın yenilikçi, özgüvenli araştırmacı yüksek teknolojiyi kullanabilme yetisine sahip takım çalışmasına saygılı bireylerden kurulu olmasına özen göstermek.
Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Çetin Emeç Bulvarı Lizbon Caddesi (Eski 2. Cadde) No: 2/A (Toyota’nın karşısı) Yukarı Öveçler / Ankara
Telefon Tel: (0312) 472 33 34
Fax Fax: (0312) 472 33 38
E-Mail E-Mail:info@ankaratupbebek.com.tr
Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi Nerede
Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi Randevu Alma
Özel Ankara Tüp Bebek Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ankara Tüp Bebek Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Kadın Hastalıkları ve Doğum, Biyokimya, Patoloji, Mikrobiyoloji, Tüp Bebek
Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi Doktorları
Özel Ankara Tüp Bebek Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -