Özel Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi

Tüp bebek konusunda Türkiye’nin tecrübeli hocalarından Doç.Dr.Cihangir Çakıcı tarafından kurulan merkezimiz tüp bebek tedavi yöntemleri ve kök hücre konusunda Türkiye’nin önemli merkezlerinden biri olma yolunda ilerlemektedir. Çocuk sahibi olamayan çiftlerin yüzünü güldürmek konusunda iddialiyız, sizleri de merkezimizde misafir etmek isteriz.

Özel Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Ziyabey Cad. 1416 Sokak No:10 Balgat  
Telefon Tel:0 (312) 220-2122
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi Nerede
Özel Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi Randevu Alma
Özel Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Özel Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi Doktorları
Özel Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -